Döner Arabalı Fırınlar

STREAM

 

    Teknik Tablo

 

 

STREAM MODELİ DÖNER FIRIN

stream.jpeg

- Küçültülmüş boyutlara rağmen ısı eşanjörüne(iletici) önden ulaşım.
- Yan paneller, pişirme odaları ve cehennemlik 1.2 mm lik kalınlığında paslanmaz çeliktendir.
- Isı eşanjörünün yenilikçi dizaynı performansı ve verimliliği en yüksek seviyeye bir hava akımı sağlar ve eşanjörün üst kısmından alt kısmına doğru egzoz gazlarını taşıyan %25 daha uzun duman kanalı daha yüksek pişirme performansı sağlarken altıgen eşanjör kanalları daha fazla verimlilik için arttırılmış yüzey alanına sahiptir.
- Sıcak hava sirkülasyon fanı daha yüksek düzeyde dolaşım sağlamak için doğrudan eşanjörün üzerine yerleştirilmişken brülör eşanjörün üst ucunda bulunmaktadır. Geçen geniş sıcak hava kanalı ısı kaybını minimalize ederken güçlü bir sıcak hava akışı sağlar.
- Güçlü buhar jeneratörü eşanjörün tam altına yerleştirilmiştir. Fırının içinde dolaşım halinde olan tüm sıcak hava buhar jeneratörünü ısıtmak için kullanılır. Buhar jeneratörü hepsi dayanıklı demirden yapılma, güçlü buhar üretimi sağlayan 13 üst üste kısım üzerine yerleştirilmiş bir su dağıtım takından oluşmaktadır.
- Araba dönüş ünitesi standart manuel kancalıdır. Opsiyonel; araba döner tablası ya da mekanik araba kaldırma da dijital kontrol paneli standarttır. Programlanabilir pişirme ayarlı dijital panel opsiyoneldir.
- Fırın kasa içinde paketlenmiş halde teslim edilir. Kurulum gereklidir.

 

cruscotto-lfrnk.jpg 011.jpg stream-3d.jpg