LF PRIME

 

    Teknik Tablo

 

 

LF MODEL FIRIN

Buhar sirkülasyonuyla elde edilen eşit pişirme dereceleri ve geniş termal küme sayesinde LF serisi borulu sistem fırınlarımız sıradışı istikrarlı ve kaliteli pişirme özellikleri açısından dikkat çekicidir. Fırınlarımızın bu performansı uzun yıllara yayılan deneyim ve aşağıdaki yapısal özellikler sayesinde elde edilmektedir.

- Yüksek basınca dayanıklı (800 bar) harici Manessman boruları 5.5 mm'lik kalınlığa ve 35 mm'lik dış çapa sahiptir. Çift çaprazlı Manessman boruları 4 mm'lik kalınlığa ve 27 mm'lik dış çağa sahiptir.

- Borular üzerinde MIG ve TIG kaynak türleri tamamen bilgisayar kontrollü robotlar tarafından yapılır.

- Hava iletim boruları ısıya dayanıklı tuğladan yapılmaktadır. Borular mükemmel yalıtım ve termal süreklilik sağlayan çimentoyla izole edilmiştir.

- Fırın kapakları temperli camdan yapılmış olup ter ağırlık prensibine göre çalışmaktadır. Hafif bir dokunuş ile kapakları güvenle ve kolayca açabilmek mümkündür.

- İstek üzerine şu opsiyoneller mevcuttur: Katı yakıt için yanda bulunan büyük ocak, yukarı doğru açılan kapılar, özel döşeme tepe yüksekliği ve dijital kontrol paneli.

- Ürünün yüklenmesi ve boşaltılması, otomatik yükleyici ve/veya pasalar kullanılarak yapılabilir.