Döner Arabalı Fırınlar

ATLANTIS

 

    Teknik Tablo

 

 

atlantis.jpegATLANTIS LFRN MODEL DÖNER FIRIN TEKNİK TABLO

LFR N ve NP Yapısal Özellikler 

- Standart olarak 1.2 mm kalınlıkta AISI 304 paslanmaz çelik kullanılır. Yan panel saçlar (dış kaporta) ve yanma hücresinde 430 paslanmaz çeliktir.
- Geniş bir pişirme odasına sahiptir. Kullanılan tava arabaları 18 raflıdır. 194 mm lik standart araba yüksekliği (60x40 ve 50x70 model dışında).
- Tava arabaları, fırın pişirme hücresine üstten askılı veya döner taban sistemiyle yerleştirilir.
- Bol ve devamlı bir buhar üretimi sağlayan buhar sistemi mevcuttur. Bu sistem yanma hücresi ile direk temastadır. Buhar jeneratörü kolayca sökülüp takılabilir.
- Yüksek ısı derecelerine dayanıklı 4 mm lik AISI 309S çelik sıcaklık değiştirici. Dikkate değer, yüzey alanlı dairesel bölüm tüpleri, düşük enerji tüketimi ile LFR döner fırınlarına mükemmel bir performans kazandırır.
- Fırının üst bölümdeki havanın geçişi, düşük sirkülasyon hızı ile daha büyük hava akımı sağlar. Bu sistem fırının enerji tüketimini azaltır.

- LFR DÖNER FIRINLAR 3 ana bölümden oluşur. Ana bölümler fabrkadan ön-montajlı gelir. Bu sayede kolay kurulum sağlanır. Kısaca FLR DÖNER FIRIN ların kurulması ve sökülmesi oldukça kolaydır.

- Standart olarak elektro mekanik ya da dijital kontrol paneli kullanılır. Dijital kontrol panelinde 99 program mevcuttur.

 

atlantis.jpg