Hakkımızda

Hakkımızda


Mak Metal İşleme ve Kaplama San. Tic. Ltd. Şti., kurulmuş olduğu 1999 yılından itibaren tescilli markası ‘'Fullmak'' ile gıda üretim sektörünün makine ve ekipman konusundaki tüm endüstriyel ve artizanal ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Sektöründe günümüz koşullarının kaçınılmaz olarak gerektirdiği teknolojik değişim ve yeniliklerin izleyicisi değil, öncüsü olmayı ana hedef olarak belirlemiş olan şirketimiz, 2004 yılından bugüne başta İtalya'dan Logiudice Forni ile partnerlik yürütmekte ve alanında lider Avrupalı makine ve ekipman üreticilerinin Türkiye distribütörlüğünü üstlenerek, bu çerçevede ülke çapında satış ve satış sonrası servis hizmetlerini sunmaktadır.

Şirketimiz, satış ayağı dahilinde sunmakta olduğu ürünlerin yanı sıra doğrudan bilgi ihtiyacını karşılamaya yönelik danışmanlık hizmetleri de sağlamakta ve ‘'farklı tipte ekmek çeşitleri, unlu mamuller ve üretim; üretim merkezleri, ihtiyaçları ve nasıl yapılandırılmaları gerektiği'' gibi konularda çözümler üretmektedir.

Sloganımız ‘'Gelenekten gelen teknoloji''nin de vurguladığı gibi, Mak Metal ve Fullmak olarak geleneğin teknoloji karşısında yenik düşmesini değil, özellikle unlu mamuller sektöründe, onu besleyen temel öğe olmasını savunmakta ve çalışma partnerlerimizi bu anlayış doğrultusunda belirlemekteyiz.