LFKR FOKUS

 

Video  video-workstation-6-1-2-4.jpg     Teknik Tablo

 

 

LFKR FOKUS MODEL FIRIN 

Eşit ve kaliteli ürün pişirme, ısı derecesi değişikliğinde olağanüstü hız,

borulu sistem fırınların, geleneksel sistemine uygulanan teknolojinin sonuçlarıdır. Belirli teknik özelliği nedeniyle bu teorem, borulu fırın olan LFKR'nin tüm modellerinde başarılı ile uygulanır. 

- Yüksek basınca dayanıklı (800 bar) Manessman boruları 4 mm'lik kalınlığa ve 27 mm'lik bir yüzeysel çapa sahiptir.

- Borular üzerinde MIG ve TIG kaynak türleri tamamen bilgisayar kontrollü robotlar tarafından uygulanır.

- Ateş odasında çimentonun ve tuğlanın bulunmaması, fırının ağırlığının ve fırının boyutlarının azalmasını sağlar. Sıcak hava boruları yüksek ısı derecesine dayanan, ısı yalıtımlı çeliklerden üretilirler. Tüm boru montajı birleşim noktalarından ışık geçirmeyecek şekilde, yalıtım katsayısı yüksek yalıtım malzemesi ile yapılır.

- Yakıt ve enerji tüketimi yönünden oldukça tasarrufludur.

- Bu sistem tek katlı veya iki katlı küçük fırınlarda da uygulamak mümkündür. LFKR MODEL fırınları kurmak ve sökmek kolaydır.

- Buhar jeneratörlerinin, sıcak hava hareketinin ortasına yerleştirilmesi sayesinde yoğun ve yüksek buhar üretimi sağlanır.

- Fırın kapakları temperli camdan yapılmıştır, ters ağırlık prensibine göre çalışmaktadır, hafif bir dokunma ile kapakları güvenle ve kolayca açabilmek mümkündür.

- Aşağıdaki seçenekler, istek üzerine mevcuttur: katı yakıt için yanda bulunan büyük ocak, yukarı doğru açılan kapılar, 76 cm geniş kapılar, özel döşeme tepe yüksekliği.

- 99 programlı dijital kontrol paneline sahiptir.

- Ürünün yüklenmesi ve boşaltılması, otomatik yükleyici ve/veya pasalar kullanılarak yapılabilir.

    premium-01.jpg