Döner Arabalı Fırınlar

STREAM PLUS

ekran-resmi-2017-09-12-12-12-09.pngKusursuz pişirme, mükemmel performans ve kompakt boyut: Yeni STREAM PLUS döner arabalı fırının tasarımını tanımlayan temel özellikler. %100 İtalyan Yapımı

Yapı

Pişirme hücresi, kapı, ön kısım ve dış paneller tamamen paslanmaz çelik. Yeni tasarım sayesinde fırın kurulumu daha da hızlı.

Isı Eşanjörü

Yeni ısı eşanjörü kullanım maliyetlerini azaltan ve verimliliği en üst düzeye çıkaran bir tasarıma sahiptir. Isı değişimi ve hava akışında daha geniş bir yüzey alanı sağlamak için üç adet altıgen yapılı gaz kanalı içerir. Brülör eşanjörün alt kısmında, fırının ön bölümünde yer alır.

Buhar Jeneratörü

Buhar jeneratörü içerisinde dökme demir bilyelerin bulunduğu 12 katmandan oluşur. Su, içbükey haznelere eşit biçimde dağıtılarak jeneratörün içerisinden geçirilir. Modüler yapısıyla hızlı temizlik ve bakım hizmetine olanak sağlar. Su tahliyesi kullanıcı ihtiyacına göre fırının ön ya da arka kısmından sağlanabilir.

ekran-resmi-2017-09-12-12-12-22.pngPişirme Hücresi

Pişirme hücresi paslanmaz çelik panellerden üretilmiştir. Dış izlolasyon taş yünü panellerle yapılır. Sıcak hava geçişi sağlayan kanallar eşanjörün karşı duvarında yer alır ve hızlı ve hassas pişirme kalibrasyonu için ayar kapaklarına sahiptir.

Araba Kanca Sistemi

Tüm döner arabalı fırınlarımız gibi Stream Plus da üstten kanca ya da döner platform seçeneklerine sahiptir. Otomatik araba lifti de tercih edilebilir.

Kapı sistemi Stream Plus'ı muadili ürünlerden tamamen ayıran birçok özelliğe sahiptir. Kavitede yer alan boşluklar sayesinde çift temperli cam sistemi sürekli hava akışı sağlar ve aşırı ısınmayı önler. Kapıya ayrıca pişirme sırasında hücrede oluşan buharın daimi tahliyesi için dikey iki adet kanal yerleştirilmiştir.

Otomatik Valf

Gaz kanalı dışında fırın aynı zamanda oda sıcaklığındaki havayı pişirme hücresine  enjekte eden otomatik bir valf sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde pişirme işlemi bitip fırının kapısı açıldığında ortaya çıkan buhar miktarı minimum indirilir.

ekran-resmi-2017-09-12-12-12-36.pngKapı Açma Sistemi ve Kapı Kolu

Çift menteşe sayesinde sabit ayarını koruyabilen yenilikçi kapı sistemi. Yeniden tasarlanan anodize alüminyum kapı kolu da şık dizaynıyla öne çıkmaktadır.

Tahliye Davlumbazı

Davlumbaz sistemi çıkarılabilir bir koruma ızgarasına ve doğrudan davlumbaza yerleştirilmiş bir tahliye mekanizmasına sahiptir. Pişirme sırasında inverterle yönetilen motor düşük fan hızlarında daimi tahliye sağlar. Kapının açılmasıyla beraber tahliye hızı artar. Koruyucu ızgara yoğuşmadan dolayı oluşabilecek damlamayı önlemek için belli bir eğimde konumlandırılmıştır.

Kontrol Panelli

Standart kontrol paneji dijitaldir. İstek üzerine 99 programlı dijital ya da TS7 dokunmatik kontrol paneli tercih edilebilir. 

ekran-resmi-2017-09-12-12-12-39.png ekran-resmi-2017-09-12-12-12-45.png ekran-resmi-2017-09-12-12-13-11.png