Elektrikli Katlı Fırınlar

ENERGY

 

    Teknik Tablo

 

 

energy.png

Energy Yenilikçi elektrikli katlı fırın ENERGY dengeli pişirmeyi, düşük enerji tüketimini, basit kullanım ve bakımı ve güvenilirlikle esnekliği garantilediği için modern fırıncının her ihtiyacına karşılık vermektedir.

- Dengeli Pişirme: Her katın taban ve tavan ısı dereceleri ayrı ayrı kontrol edilebilir. Isıtma elementlerinin özel şekli ısı kaybını önlemek için kapı önüne yakın alan daha geniş bir ısı gücü sağlar.

- Düşük Enerji Tüketimi: Kusursuz bir yalıtım, özel hava sızdırmaz pişirme katları ve en önemlisi standart olarak sunulan ve gerekli gücü ihtiyaca göre ayarlayan ECO sistemi sayesinde, devamlı pişirme modunda, fırın sadece 2 kW/m_(buhar jeneratörleri hariç) elektrik tüketir. Sistem yönetimi her katta bulunan ECO kartlarıyla devamlı iletişimdedir. Devamlı pişirmeden sonra oluşan tipik pişirme sonucu olan "ısı düşmesi" tamamen önlenmiştir. ECO optimize sistemin düzeni basittir ve fırında ihtiyaç duyulan her anda ayarlanabilir.

- Kolay Kurulum ve Bakım: Pahalı baca sistemlerine ya da yakıt kaynağı borularına ihtiyaç yoktur çünkü ENERGY modeli temiz enerji kullanır. Bütün bakımlar ön taraftan yapıldığı için fırın iki duvar arasına kurulabilir.

- Güvenlik: Fırın AISI 309 çelikten üretilmiş 8,5 mm çaplı zırhlı ısıtma elementleri ve uzun ve yüksek bir kalite standardı sağlayan seramik yalıtkanları sayesinde güvence altındadır.

- Esneklik: ECO sistemine sahip dijital panel her programda 3 farklı pişirme ve buhar fazı ayarlamaya olanak veren 99 programı kontrol eder.