Döner Arabalı Fırınlar

PREMIUM

 

Katalog     

 

 


PREMIUM: Kusursuzluğun yeni şekli
 
Ahenk, yaratıcılık ve güzellik. Logiudice Forni'nin Premium Serisi'ne ilham kaynağı olan değerler... Bu değerleri ruhunda birleştiren Premium Fırınlar, teknolojik ve görsel mükemmelliğin özünü oluşturur. Fırıncılık dünyasında kullanılan makineleri yalnızca işlevsel araçlar olarak değil; güzellik, verimlilik ve zarafeti taşımanın bir yolu olu olarak görme vaktinin geldiği fikrinden gelen kendine özgü ve belirgin bir dokunuş. 
İşte Premium serisi. İşte onun ruhu.
 
Premium Döner Fırın
Tasarım eşsiz bir ahenk yarattığında
 
Premium, gelecek odaklı çözümlerde ilerici bir dizayn konsepti olarak öne çıkmaktadır. Bu benzersiz anlayış, şu anda endüstrinin yeni ve en güçlü kıstasıdır. Modüler biçim, kesintisiz ve ahenkli çizgiler Premium serisinin zarafet ve dinamizmini vurgularken taşıdığı ileri teknolojiyi de ifade eder. 
Premium Serisi, hedef analizi ve dizaynın bir işletmenin değerini nasıl ilerletip büyütebileceğinin uygulamalı bir göstergesidir. 
 
İlk kez gerçekleştirilmiş bir seri konsepti. Teknolojik ilerleme ve estetiği birleştiren gerçek bir katlı ve döner fırın sistemi. Dinamik hatlar, modüler devamlılık, ilerici anlayış. Premium Serisi Fırınlar, tasarımın fırınınızın imaj ve kalitesine prestij kattığı sentez ve özdür. 
 
Premium serisi BCF Design'la girişilmiş bir ortaklığın ürünüdür.
 
PREMIUM: emsalsiz bir tasarım için güçlü teknoloji
 
Premium, cazibesini onu benzersiz kılan her bir parçasının gelişmiş teknolojisine borçludur. Bu teknoloji açılıp kapanırken birlikte hareket ederek fırına estetik katan tamamen otomatik kapı ve davlumbazda kendisini açıkça gösterir. 
Premium, aynı zamanda geniş bir pişirme odasına, otomatik araba kaldırma ve güçlü bir dönüş sistemine sahiptir. 
Buhar ünitesi zahmetsizce sökülüp takılabilen parçalar sayesinde kolaylıkla ulaşılabilir bir noktadadır ve yanma odasına yakın konumlandırılması sayesinde sürekli ve bol buhar üretebilir. Kapı güvenlik ve enerji verimliliği sağlamak için olabilecek en yüksek seviyede izolasyonla birlikte tasarlanmıştır. Isı eşanjörlerinin tümü 309 S refrakör paslanmaz çeliktir. Dijital kontrol paneli kapı-davlumbaz açma kontrollerini de içeren 99 pişirme programına sahiptir. 
 
Premium kapı açma ve kapatma ihtiyaçlarına yüksek teknolojili bir biçimde yanıt vermesi için tasarlanmıştır: Tamamen otomatiktir, yüksek güvenlik ve yükleme-boşaltma sırasında kolaylık için davlumbazla senkronize çalışır. Dijital panele entegre butonlar herhangi bir manuel işleme gerek bırakmayarak kusursuz ve kolay biçimde açma-kapama sağlar.
Kapı Açma Sistemi:
basit kontroller ve maksimum kullanım kolaylığı
Kapı açma ve kapatma teknolojisi 
 
Davlumbaz, fırın profiline entegre biçimde, tahliye alanına en çok ihtiyaç duyulan zamanda, kapı açıldığında otomatik olarak kalkar.
Ofset menteşe kullanıcılara yeni bir güvenilirlik seviyesi sunması adına Premium Fırınlar için özel olarak dizayn edilmiştir.
Kalın kapı yüksek direnç ve çok sağlam bir yapıya sahiptir. 
 
 
Pişirme teknolojisi 
 
Pişirme odası kalın paslanmaz çeliktendir. 
Pişme kontrolü ve yükleme-boşaltma işlemleri için en etkili iç aydınlatma.
İdeal pişirmeyi sağlamak için özel ayar sistemli 
havalandırma kapakları. 
 
 
 
 
Araba teknolojisi
 
Otomatik araba kaldırma sistemi güvenilir ve daimi
şekilde dönerken arabanın kolay ve rahat biçimde 
kaldırılmasını sağlar.
Tava arabası geniş yapısıyla 22 tava taşıyabilir.
 
 
PREMIUM sadece bir döner fırın değil, döner ve katlı fırın sistemlerini entegre hale getirebileceğiniz birleşik bir çözümdür.
Hepsi kusursuz PREMIUM tasarımıyla.