Hamur Açma Makineleri

KRUASAN MAKİNESİ

Katalog  Teknik Tablo

 

 

 

CROYMAT SERİSİ KRUASAN MAKİNESİ

CROYMAT serisi kruasan makineleri kompakt yapıları içinde 12-150 gr. arası otomatik kruasan üretimi için gerekli büyük hatların teknolojisini barındırır.

Kalibrasyon Ünitesi: Hamuru istenilen kalınlığa ayarlar ve artık kısmı eleyerek birleştirir.

Sarma ünitesi: Alt ve üst kalibrasyon silindirleri ayarı hamur sarım sayısını ayarlamaya olanak sağlar. Uygun sarımı yapmak ve her türlü sarma ürünün elde etmek için bantların açılıp kapanmasından yararlanılır. Kolay çıkarılabilen sarma bantları sayesinde temizlik çok pratik ve hızlı şekilde yapılabilir.

Kesme Aparatı: Ürünün kesiciye yapışmasını önleyerek iki aşamada kesilmesini sağlar. Farklı bant hızları sayesinde üçgen hamurlar sarma ünitesine düzenli biçimde taşınır. Kesme aparatları birkaç saniye içerisinde değiştirilebilir.

Artık Hamur Toplama Ünitesi: Artık hamurun kesici cihaz altındaki bir haznede toplanmasını sağlayarak hamur telafisini basit ve hızlı biçimde gerçekleştirir.

Baypas tezgahıyla birlikte CROYMAT gerçek bir üretim hattına dönüşmektedir. Farklı tiplerdeki kesme aparatları size sadece kruasan değil, aynı zamanda farklı tiplerde fırıncılık ve pastacılık ürününü hazırlama imkanı sunar. Kesme aparatları ihtiyacınıza göre şekillendirilebilir.